Nasi nauczyciele

Marek Białys

MAREK BIAŁYS

Czasami mam wrażenie, że to język angielski jest moim ojczystym językiem: na co dzień pracuję w korporacji gdzie używam Business English, w SJO Westgate prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, wakacje najchętniej spędzam w Irlandii a ulubione seriale oglądam na Netflixie… oczywiście w języku angielskim! Kiedy nie mówię po angielsku? Kiedy jeżdżę na rowerze, pływam na basenie, jak gram w Diablo na PS3 i jak „cierpię” w studiu tatuażu! Natomiast moim niespełnionym marzeniem jest ucięcie sobie pogawędki z Garym Oldmanem, przy soczystym steku, słuchając dobrej muzyki…

Anna Wróblewska

ANNA WRÓBLEWSKA

Nazywam się Ania Wróblewska, nauka języka angielskiego jest od wielu lat moją pasją:) na co dzień przekazuję moim słuchaczom miłość do tego języka, a w między czasie czytam moje ulubione kryminały. W wolnych, wakacyjnych chwilach nieustannie przemierzam Anglię, do której zawsze wracam, po spędzonych tam cudownych 9 latach.

Monika Brzezińska

MONIKA BRZEZIŃSKA

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam 12 lat temu kiedy zamieszkałam w Wielkiej Brytanii. Język angielski jest moim hobby i oknem na świat. Angielski to nie tylko język, ale również stojąca za nim kultura i ten punkt widzenia staram się przekazać innym. Na lekcjach najważniejsze są dla mnie przyjazna atmosfera, przyjemność płynąca z nauki i aktywne wykorzystywanie zdobytej wiedzy. W życiu kieruję się zasadą tu i teraz.

nauka angielskiego

MICHAŁ ŚWIĄTCZAK

Jestem optymistą pełnym pasji do języka angielskiego. Uważam, że uczenie się języka nie może być nudne, więc moje zajęcia są dynamiczne, kreatywne i pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji. W podróżach do Wielkiej Brytanii znajduje nowe pomysły i inspiracje do prowadzenia ciekawych i wypełnionych komunikacją lekcji. Wolny czas lubię poświęcać na wizyty w kinie, dobrą lekturę oraz spotkania z przyjaciółmi.

nauczyciel angielskiego

AGNIESZKA ZABŁOTNA

Od wielu lat jestem ​lektor​em​ i tłumaczem ​języka angielskiego. ​Uwielbiam podróże, poznawanie innych miejsc, ludzi, historii – a więc także książki i filmy, karate, jazd​ę​ na rowerze​ i ​pływanie. Uważam, że –  w ten czy inny sposób – uczymy się całe życie i zawsze warto mieć głowę otwartą na nowe informacje i doświadczenia​.​ J​a moją głowę otwieram na moich uczniów, bo  każdy jest dla mnie też nową historią Uśmiech