Angielski dla młodzieży

Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie pokazuje, że społeczność jest środowiskiem sprzyjającym zdobywaniu wiedzy. Dzięki profesjonalnym metodom doboru grup pod względem kryterium wiekowego i poziomu znajomości języka angielskiego, umocni się Wasza pewność siebie, a co najważniejsze – nauczycie się MÓWIĆ i rozmawiać z innymi.
Dzięki temu będziecie mogli wybrać się na fantastyczne wakacje, na których nikt nie będzie stresował się brakiem możliwości komunikowania się.

Kursy standardowo odbywają się dwa razy w tygodniu, najczęściej zajęcia są w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki. Standardowy kurs roczny to aż 120 godzin zajęć.

Chcesz sprawdzić swój poziom wiedzy?

Rozwiąż test poziomujący

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Zapisy online
Angielski dla młodzieży Bydgoszcz

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Jeżeli chciałbyś połączyć kurs angielskiego z innymi ważnymi dla Ciebie zajęciami, polecamy kursy indywidualne. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują zupełnie samodzielne zdobywanie wiedzy i chcą posiadać dostęp do lektora języka angielskiego na wyłączność.
Dzięki metodzie pracy one-to-one masz szansę idealnie dopasować kurs do swojego czasu i potrzeb.

EGZAMINY JĘZYKOWE

Czy już przygotowałeś się do matury? Czy dasz radę napisać egzamin gimnazjalny tak, żeby dostać się do szkoły? Jeżeli chcesz, aby każde z tych pytań nie wywoływało już strachu, wystarczy zapisać się na kurs przygotowujący do danego egzaminu. Z przyjemnością pomożemy wszystkim uczniom zdobyć stuprocentową pewność, przygotowania do matury, czy egzaminu ósmoklasisty. Dodatkowo oferujemy przygotowanie do międzynarodowego egzaminu Cambridge (FCE, CAE) oraz do egzaminów Pearson Tests of English (PTE).

Egzaminy językowe Bydgoszcz

FCE

egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (B2 według klasyfikacji ESOKJ). Certyfikat uznawany jest na całym świecie i stanowi dokument potwierdzający umiejętności językowe w zakresie wszystkich sprawności (mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego).

CAE

egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wysoce zaawansowanym (C1 według klasyfikacji ESOKJ). Na świecie jest dowodem osiągnięcia najwyższych wyników w znajomości języka angielskiego. Jest szeroko uznawany przez uczelnie, pracodawców i daje szansę rozwoju na ścieżce kariery.

PTE

Egzamin ten umożliwia ocenę oraz uzyskanie certyfikatu będącego dowodem uzyskania kompetencji językowych (mówienia, czytania, pisania i słuchania) na kilku poziomach zaawansowania. Egzamin przeznaczony jest dla osób, które chcą uzyskać formalne potwierdzenie komunikacyjnej znajomości języka angielskiego.

Egzaminy PTE General uznawane są na całym świecie przez uczelnie wyższe, pracodawców, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.

Masz jakieś pytania?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

lub zadzwoń

52 37 91 555