Angielski dla dzieci

PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

Metoda „naturalnego zanurzenia” wykorzystywana w nauczaniu przedszkolaków jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Dzieci uczące się języka, dzięki tej metodzie zaczynają mówić po angielsku, nie zauważając nawet kiedy się go nauczyły. Pierwowzorem tej metody są rodziny mieszane, w których jedno z rodziców posługuje się językiem obcym – dziecko naturalnie zdobywa umiejętność „przełączania się” na drugi język. Taki właśnie efekt osiągamy w grupach przedszkolnych, gdzie bez większego wysiłku i zbędnego stresu Twoje dziecko nauczy się mówić po angielsku jeszcze zanim pójdzie do szkoły.

Przedszkole dwujęzykowe Bydgoszcz

GRUPY ANGLOJĘZYCZNE DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

Chciałbyś, aby Twoje dziecko już na samym starcie dodatkowo doskonaliło swoje umiejętności językowe jednak obawiasz się, że zabierze mu to cenny czas dzieciństwa? Z nami możesz pogodzić naukę języka angielskiego ze swobodą i wolnym czasem. Dzieci uczą się w naszej szkole z przyjemnością, a gwarantem tego jest dobrze dobrana grupa wiekowa oraz kompetentni i przygotowani do prowadzenia zajęć nauczyciele. Zabawy językowe pozostają nieodłącznym i jednym z najważniejszych elementów nauki. Dzięki temu najmłodsi nie mogą się wprost doczekać kolejnego roku szkolnego, aby wraz z kolegami odkrywać kolejne językowe przygody!

Angielski dla dzieci Bydgoszcz

Dzieci uczą się w Westgate w starannie dobranych pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku grupach. Przed rozpoczęciem nauki zawsze dokładnie sprawdzamy na jakim etapie rozwoju językowego jest każde dziecko i na tej podstawie odpowiednio kwalifikujemy do grup. Jeżeli Twoje dziecko ma więcej niż 10 lat, możesz poprosić je o rozwiązanie testu, który znajdziesz tutaj. Młodsze dzieci zapraszamy na testy do biura szkoły. Oprócz testu pisemnego, znajomość języka każdego ucznia sprawdzamy także w czasie rozmowy.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Jeżeli wolisz aby Twoje dziecko samodzielnie uczyło się języka angielskiego, mając lektora do swojej dyspozycji, zapraszamy na zajęcia indywidualne. W ramach takich lekcji Twoje dziecko za pomocą gier, zabaw i quizów, zdobędzie potrzebne mu umiejętności językowe.
Dzięki zróżnicowanym metodom pracy, zajęcia zawsze są pasjonujące, a dzieci pochłonięte nowymi wyzwaniami — chętnie na nie wracają.

Indywidualny angielski dla dzieci Bydgoszcz

Opinie

zajęcia są ciekawe, zabawne, interesujące, a nasza pani nauczycielka jest cudowna i cierpliwa:)

podoba mi się humor i zaangażowanie u ludzi przekazujących wiedzę, zawsze jest śmiesznie i ciekawie

można się tu czegoś ciekawego nauczyć

fajna zabawa podczas nauki, pani dużo wymaga, ale jest przy tym bardzo miła

są ciekawe i kolorowe książki

chodzę to 3 rok i wszystko mi się podoba w Szkole Westgate

super atmosfera i przemiła lektorka, a zajęcia pomagają mi w szkole, teraz mam mega oceny

mogę się wiele nauczyć, jest bardzo mila pani

Są fajne zabawy i cały czas mówimy po angielsku

Masz jakieś pytania?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

lub zadzwoń

+48 668 768 432