Angielski dla dorosłych

Jeżeli myślisz, że na naukę języka obcego jest za późno – zastanów się ponownie! Wielu ludzi w dojrzałym, a nawet podeszłym wieku nauczyło się nowego języka. Nie ma dowodów na to, że osoby w wieku dojrzałym, czy nawet seniorzy nie mogą opanować języka obcego na zaawansowanym poziomie. Sukces zależy od motywacji, determinacji i systematyczności. Ponadto, dorośli mają swego rodzaju przewagę nad dziećmi, ponieważ rozumieją pojęcia abstrakcyjne i umieją ich w logiczny sposób używać, co jest bardzo przydatne w nauce języków obcych. A te jak wiadomo coraz częściej przydają się w każdej dziedzinie życia, w biznesie, na wakacjach, przy wyszukiwaniu informacji. Krótko mówiąc: NIGDY nie jest za późno na naukę języka angielskiego! Potwierdzają to nasi liczni dorośli kursanci!

W Westgate już w przeciągu pierwszych kilku miesięcy zauważysz, jak bardzo może się zmienić Twój poziom języka angielskiego i jak szybko możesz nauczyć się biegłego mówienia.
Na kursie grupowym dodatkowo będziesz mógł od razu wykorzystać zdobyte umiejętności w konwersacji z innymi. Dzięki temu w każdej innej sytuacji wymagającej użycia języka obcego, będziesz czuł się dobrze i pewnie.
Kursy standardowo odbywają się dwa razy w tygodniu, najczęściej zajęcia są w poniedziałki i środy lub wtorki i czwartki. Standardowy kurs roczny to aż 120 godzin zajęć.

Chcesz sprawdzić swój poziom wiedzy?

Rozwiąż test poziomujący

Chcesz zapisać się na zajęcia?

Zapisy online

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne dla dorosłych

Chciałbyś połączyć kurs językowy z innymi ważnymi dla Ciebie zajęciami? Polecamy kursy indywidualne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które preferują zupełnie samodzielnie zdobywać wiedzę i chcą mieć lektora języka angielskiego na wyłączność. Dzięki metodzie pracy one-to-one masz szansę idealnie dopasować kurs do swojego czasu i potrzeb.

EGZAMINY JĘZYKOWE

Obecnie znajomość języka potwierdzona certyfikatem językowym jest jednym z największych atutów na rynku pracy. Rozwój Twojej kariery może się potoczyć dużo szybciej i efektowniej jeśli zdecydujesz się na kurs przygotowujący do FCE lub CAE. Kursy Westgate dają swoim Uczniom niezmiennie i niezawodnie 100% zdawalności na egzaminach Cambridge.

Egzaminy językowe Bydgoszcz

FCE

egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (B2 według klasyfikacji ESOKJ). Uznawany jest na całym świecie i stanowi niepowtarzalny dokument stanowiący o pisemnych i komunikacyjnych umiejętnościach językowych.

CAE

egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wysoce zaawansowanym. Na świecie jest dowodem osiągnięcia najwyższych wyników w znajomości języka angielskiego. Jest uznawany przez pracodawców i daje szansę rozwoju na ścieżce kariery.

PTE dla dorosłych

egzamin ten umożliwia ocenę oraz uzyskanie certyfikatu będącego dowodem kompetencji językowych: mówienia, czytania, pisania i słuchania. Skierowany jest do osób, które chciałyby się sprawdzić w sytuacjach z życia wziętych i przekonać się, jak praktyczna jest nauka języka obcego.

Opinie

lektor zawsze upwenia się czy wszyscy wszystko zrozumieli

lektor jest zawsze super przygotowany, ma nawet dodatkowe zajęcia dla osob, którzy szybciej zrobią zadanie, a do domu daje zestawy nowych słówek do nauki

na zajęciach gadamy tylko po angielsku

tlumaczenie tak dlugo, aż wszyscy zrozumieją

powtarzanie, utrwalanie materiału

rewelacyjny nauczyciel, który”zmusił” ? mnie do systematyczności

najlepszy nauczyciel, jaki mnie uczył, ma podejście nawet do „trudnych” słuchaczy

dobrze zorganizowane, prowadzone w dobry sposób zajęcia

ciekawe, zróżnicowane praktyczne zadania

małe grupy

dostajemy dodatkowe materiały do samodzielnej pracy w domu i zadania domowe, które są zawsze sprawdzane i omawiane, duzo dzieki temu można się nauczyc

nasz lektor mobilizuje nas do konwersacji i egzekwuje wiadomości, nie ma lekko?

lektor mówi tylko po ang.

atmosfera w Westgate jest the best !!!

zajęcia sa zawsze ciekawe, jest wiele gier i zabaw

zaangażowanie nauczyciela

Westgate jest w samym centrum . mamy rewelacyjny dojazd ! miła atmosfera, konwersacja odpowiadająca zainteresowaniom młodego człowieka poczucie swobody i możliwość prowadzenia konwersacji na interesujące mnie tematy

chciałem się uczyć w dobrej szkole językowej, Westgate polecili mi znajomi, zapisałem się, chodzę 5 lat, polecam wszystkim !

Masz jakieś pytania?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego

lub zadzwoń

+48 668 768 432