ZAPISY ROZPOCZĘTE! TESTY/ROZMOWY! ZAJĘCIA POKAZOWE DLA DZIECI! ZAPRASZAMY :)

ZAPISY ROZPOCZĘTE! TESTY/ROZMOWY! ZAJĘCIA POKAZOWE DLA DZIECI! ZAPRASZAMY :)

Zapisy na nowy rok ROZPOCZĘTE !!!! Wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego lub niemieckiego, serdecznie zapraszamy do biura SJO Westgate, ul. Św. Trójcy 37. Poziom zaawansowania języka określamy na podstawie wyników testu diagnostycznego lub/i rozmowy w jęz. obcym. Bezpłatny test można wykonać u nas codziennie w godz. 11.00-19.00. Na rozmowy zapraszamy w każdy wtorek i czwartek w godz. 16.30-18.00.  Zachęcamy także do rozwiązywania testów na naszej stronie (zakładka-rozwiąż test)- na każdy indywidualnie odpowiemy. Rok szkolny rozpoczynamy 3 i 4 października, zapraszamy!!! W tym roku sporo nowości:) W ofercie kursy jęz. angielskiego i niemieckiego, zajęcia grupowe i indywidualne  dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Dla dzieci przygotowaliśmy zajęcia pokazowe 20 września (szczegóły : 515 296 236)  Zapraszamy dużych i małych:)

Zajęcia pokazowe dla dzieci:)

Jesli chcesz zapisać swoje dziecko na zajęcia językowe, a martwisz się, że sobie nie poradzi, będzie płakało albo balo się, przyjdżcie do nas 20 września, w czwartek! Z nami nauka to frajda i przyjemność:)))
Zapraszamy wszystkie dzieci na bezpłatną lekcję pokazową  do SJO Westgate:) Zajęcia będą odbywały się w grupach wiekowych: 
godz. 16.00-16.45- zapraszamy dzieci w wieku 6-7 lat
godz. 17.00-17.45-  zapraszamy dzieci w wieku 8-9 lat
godz. 18.00-18.45- zapraszamy dzieci w wieku 10-11lat 
Po każdych zajęciach chętnie porozmawiamy:)
Zapisy na zajęcia pokazowe przyjmujemy telefonicznie ( tel. 515 296 236)

Trwa AKCJA-REKOMENDACJA, czyli poleć nas znajomemu:)

Przypominamy, że do 20 września trwa akcja-rekomendacja, czyli poleć Westgate znajomym ! Każdy nowy słuchacz oraz słuchacz kontynuujący naukę w SJO Westgate (oprócz rabatu z tytułu kontynuacji) otrzyma zniżkę na swój kurs, jeśli skutecznie poleci nas swojemu znajomemu. Znajomy też otrzyma atrakcyjną zniżkę:)

Kurs FCE oraz PTE General – dla nauczycieli specjalna zniżka!

Zapraszamy wszystkich  na kursy przygotowujące do egzaminów Pearson Test of English (PTE General),  First Certificate in English (FCE) w szkole Westgate. Na podstawie zdanych egzaminów PTE General- level 3 (ocena: pass, merit lub distinction) lub FCE (ocena A,B) słuchacz otrzymuje międzynarodowy certyfikat,  potwierdzający płynność oraz poprawność posługiwania się językiem angielskim na poziomie wyższym (B2). Certyfikaty te są honorowane na całym świecie. W Polsce, posiadacze tych ceryfikatów są np.  zwolnieni z egzaminów końcowych na studiach. W połączeniu z  przygotowaniem pedagogicznym dają dodatkowe uprawnienia do nauki języka angielskiego w przedszkolach oraz w klasach 1–3 szkoły podstawowej.  Dla nauczycieli, którzy chcieliby uzyskać dodatkowe kwalifikacje w tym zakresie, a którzy zgłoszą chęć udziału w kursie do 13 września, czeka specjalna propozycja.

Sobotnie warsztaty plastyczne po angielsku dla dzieci:)

Już od października zapraszamy wszystkie dzieci na WARSZTATY PLASTYCZNE PO ANGIELSKU:) Zajęcia będą odbywały się w soboty po 60 min. W zajęciach będą uczestniczyły dzieci w 2 grupach wiekowych:  7-9 lat, 10-13 lat Nasze warsztaty mają na celu rozwijanie wyobrażni oraz  umiejętności plastycznych, w połączeniu z nauką sprawnego posługiwania się językiem angielskim. Tematyka zajęć będzie różnorodna,  dostosowana do wieku oraz możliwosci dzieci. To bardzo ciekawe i wesołe warsztaty, które rozwijają twórcze myślenie oraz umiejętności językowe! Zapraszamy serdecznie:) Zapisy do grup przyjmujemy przez cały wrzesień.

 wszelkie informacje: tel. 515 296 236:)